"Tüm Ürünler tamamen Doğal ve Çevre Dostu Olup Kyoto Protokolüne Dahildir ."
                              
 


Cypher International Ltd. Şirketi'ne Hoşgeldiniz
 
 
 

Çevresel Alt Yapının Yaratıcıları

 

Cypher International Ltd., Global Çevresel Çözümlerin geliştirilmesine adanmış bir grup şirketidir. İnsan nüfusu ve teknolojik gelişmeler, üst rakamlara dayanarak artmaktadır ve bir çok bilim adamının tahmini yeryüzünde sorunların olacağına istinat etmektedir. Cypher, bu kritik konuların büyük bir bölümüne çözüm olmak üzere yüksek gelişmişlik düzeyinde kanıtlanmış çözümlere sahiptir. Çevresel bütünlük, mükemmel kalite ve çok büyük ekonomik faydalar sağlayan Cypher ürünleri, bu sitede vurgulanmaktadır ve dünyanın her tarafındaki Cypher ofislerinden yüksek nitelikli satış temsilcileri her bir durumda ve her durumda sizinle profesyonel olarak görüşmek üzere orada bulunmaktadırlar.

Cypher International Ltd., dünya çapında olmak üzere hızlı çözüm temelli olacak şekilde bir çok probleme yönelmiş Çevre Teknolojilerini araştırma ve ticari hale getirmede lider rolünü üstlenmiştir. Son zamanlarda BM, dünyadaki Alt Yapı işinin çoğu ülkede eve ait ürün toplamının %10’unu oluşturmak suretiyle en büyük endüstri olduğunu açıklamıştır. Cypher, yalnızca Çevresel Alt Yapıda uzmanlaşarak daha da ileri gitmektedir. Cypher, günümüzde tehdit edilen yeryüzü için bütün dünyayı ilgilendiren çevresel konuların çoğunu kalıcı olarak çözmekle beraber tedavi ederek dünyanın çok fazla fayda sağlamasını temin eden doğal ürünlere halihazırda sahiptir.

Cypher International Ltd., maliyeti daha az ve çok daha iyi performans gösteren mükemmel Yolların elde edilmesini sağlayan Teknolojiler geliştirmiştir. EarthZyme ile işlem görmüş Yolları inşa etmek çok kolaydır ve geleneksel yolların gerektirdiği bakım, yenileme ve EarthZyme’in ortadan kaldırdığı sürekli toz kontrolü gibi sürekli harcamalarla birlikte başlangıç maliyetleri de dahil olmak üzere bir çok şekilde vergi mükelleflerine daha düşük fiyatlar sunmaktadır. Oldukça çok sayıdaki faydalı uygulamalar gerçekten üs rakamlar düzeyindedir ve çok amaçlı Tarımsal kullanımlardan kentin Dolgu alanlarına ve tam olarak diğer önemli uygulamaların yüzlercesine kadar olan aralıkları kapsamaktadır. Dust Stop, zararlı tozla ilişkili sorunlar yaşayan dünyanın çok ciddi olan bu durumunu sonunda halletmiştir. Yol Tozu, Dust Stop’un çözdüğü problemlerden yalnızca biridir. Bir çok uygulamada halen kullanılan zehirli kimyasal toz önleyicilerin daha ciddi etkileri, Dust Stop’un kullanılmasıyla ortadan kaldırılmıştır. Dust Stop'un engellediği maliyetli ve sık olarak da hayatı tehdit eden tıbbi koşullar şeklindeki insanlığın bu tehlikeli meselesi olarak çeşitli solunum hastalıkları, akciğer rahatsızlığı, kanser ve diğer zayıf düşürücü hastalıklarla İnsan Sağlığının tehdit edilmesi ortadan kaldırılmıştır. Dust Stop ayrıca Doğanın, Vahşi yaşamın ve Besin Zincirimizin geniş çeşitlilikte Endüstriyel ve Yeniden Oluşturma uygulamalarındaki müthiş ilerlemeyle birlikte çeşitli şekillerde korunmasına yardım eder. Tarım, doğal olarak bu yeni Çevresel Çözümlerin ana uygulayıcısı konumundadır. Yine EarthZyme gibi Dust Stop’un kullanımları sonsuzdur ve Desteklenebilir Gelişme bakımından tamamıyla Cypher'in “doğadan doğaya dönüşüm”üne uygun ve %100 Çevreyle Dost yapıdadır.

 

UltraZyme, Cypher’in çok titiz %100 çevreyle dost ürün ilkesine mükemmel şekilde bağlı olan devrim niteliğinde yeni organik atıkları ortadan kaldırıcı bir üründür. UltraZyme, topraktaki ve sudaki yağ döküntüleri, yağ tutucuları ve ağır yağ ve yağ engelleyicileri, kanallar, lağım hatları, filtre kanalları ve saklama çukurları, lağım çukurları, dolgu alanları, pompalar ve taşıyıcı istasyonlar, atık göletleri, et işleme tesisleri ve üretim binaları, oksijensiz ve çevreyle uyumlu göletler, havalandırmalı sistemler, damlatmalı filtreler, atık su işleme tesisleri, kirli toprak ve herhangi bir diğer tür atık çökeltisini içine alan bazı kaynaklardaki atık yapısını büyük ölçüde azaltır ve ortadan kaldırır. UltraZyme, bu kaynaklardan atıkları temizlemekle kalmaz ayrıca hızlı bir koku kontrolü de sağlar. Etkinliği ve farklılığı sayesinde UltraZyme nihai bir çözüm yoludur ve atık kirliliğinin global ölçüde olan etkisini büyük ölçüde azaltmak için kullanılır.

 

Atık Maddelerin Dönüşümü dünyada önem kazanmaktadır ve Cypher çok büyük faydaları olan ve vergi mükellefleri için maliyet tasarrufu sağlayan çözümleriyle hazır bulunmaktadır. Cypher tarafından üretilen EarthBlocks makineleri, yüksek Mühendislik düzeyi ve diğer uygulamaların yapısıyla birlikte düşük maliyetli iskan ve bir kaç diğer yapısal ve inşaat uygulaması sağlamaktadır. Cypher ürünleri şimdiye kadar herhangi bir yerde pazar tarafından tanınmayan bir “maliyet değer oranı"na sahiptir ve Cypher ürün ve teknolojilerinin tümünün çevresel durumları Resmi Olarak Onaylıdır. Dünyanın Cypher’in sahip olduğuna ihtiyacı vardır ve bu iddiaları destekleyen en uygun bilgiler, kullanıcı dostu, sürekli geliştirilen ve aydınlatıcı olan bu Web sitesinde kolaylıkla bulunabilir. Cypher, sürekli izlenmesi için bu web sitesinde güncel bir HABERLER bölümünü devam ettirerek Cypher’in Araştırma ve Geliştirmeleri artı diğer değerli verileri sağlayarak izleyicilerin bilgilerini geliştirecektir.
“Eninde sonunda insanoğlu doğanın merhametine tabidir.”
-14. Dalai Lama

 

Çevresel endüstriler, tahmini iş geliştirmedeki %20 artışla her yıl için bir trilyon Dolar olarak kaydedilmektedir. Bizim hedefimiz, çevresel gelişmeyi dengelemek ve düzene sokmak, EarthZyme çözüm yolları, %100 çevre dostu toz önleyici Dust Stop, Atık Malzeme Dönüşümü, düşük maliyetli iskan için EarthBlock Makineleri ve her çeşit atık, su ve endüstriyel temizlik için Cypher’in çok muhteşem bir çözüm yolu olan UltraZyme’in kullanımıyla idareyi ve yeniden canlanmayı sağlamaktır.

 
Dünyanın tüm bölgelerinde satın alınabilir düzeylerde yeryüzü ve insanlığa uygulanabilir olan sürdürülebilir bilgi sunumumuz şeklinde bugün öğrenileceğiniz Cypher'in gelişmiş ürünleri ve teknolojileriyle tanışma imkanı burada mevcuttur.

 
Cypher International Ltd., çağdaş gelişimle birlikte çevremize üstün intibak kabiliyeti duyarlılığı sağlayan ürün ve teknolojilere sahiptir. Cypher’in muazzam Tarımsal Alt Yapı dönüşümü, günümüzde dünyada bilinen tüm çiftçilik bakış açılarını tamamen değiştirmiştir. Bu yeni ürünler muazzam yollar, meskenler, evler ve çok daha fazlasını inşa etmekle kalmayıp, dünya çapındaki atık birikmesi ve maliyetli dolgu alanlarının tükenmesine maruz kalınması karşısında Cypher’in Atık Malzeme Dönüşümü uygulamalarıyla bunları etkin şekilde değerli varlıklara dönüştürür.

Cypher tarafından sunulan çözümlerin listesi gerçekten sonsuzdur. Cypher International Ltd.’nin ana amaçlarından bir tanesi teoriyi pratiğe dönüştürmektir ve bu sitede bunu sürekli geliştirilen çevre teknolojilerimizin tamamının tanıtımıyla kanıtlamış bulunmaktayız. Araştırma ve Geliştirmemiz hiç son bulmayacaktır ve yeni Cypher Teknolojileri gelecekte bu sürekli geliştirilen sitede duyurulacaktır.

“Zamanımızın en yüce gerçeği, gezegenimizin savunmasız olduğudur.”
-John F. Kennedy (1917-1963), Otuz beşinci A.B.D. başkanı


CypherTürk'ün HABERLER ve GÜNCEL bölümü, yeni proje gelişmelerinin çeşitliliği hakkında tüm bölümlerin güncel olmasını sağlamak amacıyla düzenli olarak güncellenmektedir.