"Tüm Ürünler %100 Doğal Çevre Dostu ve Kyoto Protokolüne dahildir."
                               Company profile
 

 
CYPHER LTD. HABERLER
 
<<< Haberler sayfasına geri dön
 

17.EYLÜL. 2007 – Cypher’in en gerekli Çevresel Ürünlerin Arastirilmasi ve Gelistirilmesi konusundaki üstünlügü devam ediyor. Oldukça etkin zemin temeli ve döseme plaklari gelistirerek Düsük Maliyetli Konut için essiz bir Maliyet Tasarruflu uygulamada EarthZyme bir kez daha etkinligini ve çoklu kullanima dair niteligini kanitladi.


 

Asagidaki resim hemen hemen tamami kil bazli toprakla yapilan düsük maliyetli konutlar için üretilmis bir döseme plagidir. Bu topragi stabilize etmek için EarthZyme’in kullanimi demek normalde plagin tüm derinlikleri boyunca bulunmasi gereken çimento/betonda muazzam azaltimdan dolayi büyük çapli maliyet tasarrufu demektir. Earthzyme ile stabilize edilmis topragin katmanlari arasinda ince bir tabaka plastik var böylece hiçbir suretle nem plaga isleyemez, böylelikle nihai ürünü Düsük Maliyetli Konut ve daha birçok benzer uygulama için ideal hale getirir.

EarthZyme ile stabilize edilmis katmanin üzerinde yaklasik 2-3 cm’lik çimento vardir; ki bu da mükemmel bir düzleme ve dayanikli yüzey saglar. Bu plaklarin bütünüyle kalinligi 15 cm’dir; bu da Earthzyme ile stabilize edilmis katmanin çimento/ beton gereksiniminde 13 cm’lik ve maliyette muazzam bir azaltim saglamasi anlamina geliyor. Bu teknigin benimsenmesi gelecek yillar için Hükümet ve vergi mükelleflerini büyük meblaglarda paralardan tasarruf ettirerek Düsük Maliyetli Konut endüstrisinde devrim yaratacak. Cypher tarafindan sürekli temelde gerçeklestirilen Arastirma ve Gelistirme bu sirketin ilerlemesinde her zaman önemli bir faktör olacak ve daha ileri gelismeler bunun gibi önemli sonuçlar elde edildikçe belgelendirilecektir.

 

 

 

 
 
 
 
 

 

« geri

ileri»