"Tüm Ürünler %100 Doğal Çevre Dostu ve Kyoto Protokolüne dahildir."
                               Company profile
 

 
CYPHER LTD. HABERLER
 
<<< Haberler sayfasına geri dön
 

15 Mart 2007. – - Colombia'da Bulunan Büyük Bir Kömür Madeni'nde Earthzyme ve Dust Stop Ürünlerinin Etkinligini Gösteren Resmî Onayli Belge.


 
 

Aşağıda, Güney Amerika'da bulunan en büyük kömür madenlerinden birinde, EarthZyme ve Dust Stop uygulamasında görevli bir mühendis tarafından verilmiş olan resmî yazı yer almaktadır. Cypher Haberler bölümünde anlatılan deneme uygulamasının sonucunu gösteren bu onaylı belge tam olarak bir yıl önce yazılmıştır ve tüm dünyada maden sanayiinde ağır kamyonlar tarafından kullanılan nakliye yollarında EarthZyme'nin etkinliğinin ispatıdır.

Maden Ocağında EarthZyme uygulamasından kısa bir süre sonra da herkesin memnun kaldığı bir Dust Stop uygulaması gerçekleştirilmiştir. Bununla ilgili proje baş mühendisinin vermiş olduğu resmî yazı da aşağıda yer almaktadır. Her iki ürün de maden sanayiinde kullanılan diğer bir çok ürün gibi çok büyük bir değere sahip olup, bugün bu tür endüstrilerde başa dert olan problemlere düşük maliyetli çözümler getirmektedirler. Talep edilmeden verilmiş olan bu yazı, yapılan uygulama sonuçlarının kesin bir doğrulamasıdır. Aşağıdaki linki kullanarak bu web sitesinde Haberler bölümünde yer alan 15 Mart 2006 tarihli makaleye ulaşabilir ve bir yıl önceki detayları görebilirsiniz.

 
 

 

« geri

ileri»