"Tüm Ürünler %100 Doğal Çevre Dostu ve Kyoto Protokolüne dahildir."
                               Company profile
 

 
CYPHER LTD. HABERLER
 
<<< Haberler sayfasına geri dön
 

22 Aralik 2006, Yol yapiminda yetkili uzmanlar ve üst düzey devlet görevlileri Türkiye'de EarthZyme ile yapilan ve birkaç aydir kesintisiz kullanima maruz kalan bir yolun kalitesini incelemek üzere kisa bir süre önce toplandi.


 
 

Hükümet üst düzey yetkililerinden olusan bir ekip ve yol insaati uzmanlari Ankara'ya bagli Polatli Karacaahmet Köyü'nde EarthZyme ile insa edilen yolu test etmek üzere toplandilar. Il Özel Idaresi Genel Sekreteri Mehmet Çetin sivri bir baltayla yüzeyi oymaya çalisirken görülüyor ve herkesin hayret ettigi bir sekilde basarisiz oluyor. Diger yetkililer; Köy Hizmetleri Genel Müdürü, Yol Sube Müdürü, Polatli Köy Hizmetleri Yol Sube Müdürü ve diger Polatli Resmi Yetkilileri ile Il Özel Idaresi Genel Müdürü ve diger teknik uzmanlar, Ankara Valiligi Il Daimi Encümen Üyeleri ve diger özel sektör yetkilileri bu uygulamanin sadece küçük bir bölümünü yakindan incelerken görülüyorlar. Bu teste katilan tüm kisiler yolun kesintisiz olarak özellikle 35-40 ton agirliginda kamyonlarin ve yogun trafigin etkisinde olmasi nedeniyle oldukça etkilenmislerdir, böyle yogun bir trafige maruz kalan bir yola EarthZyme uygulanmasinin nedeni de budur. 

Yolun uzun bir kullanimi sonrasinda yeterlilik ve performans testlerinden geçmesi gerekmektedir ve böyle de olmustur. Test sonuçlari resmi yetkililerin beklediginin ötesinde gerçeklesmistir. EarthZyme ile insa edildikten sonra yogun bir sekilde kullanilan bu yol üzerinde gerçeklestirilen bu testler ve tüm diger incelemeler sonucunda yetkililer ileride köy yollarinin yapiminda EarthZyme kullanimini büyük bir memnuniyetle onaylamislardir.

 
 

 

« geri

ileri»