"Tüm Ürünler %100 Doğal Çevre Dostu ve Kyoto Protokolüne dahildir."
                               Company profile
 

 
CYPHER LTD. HABERLER
 
<<< Haberler sayfasına geri dön
 

5 Agustos 2006, Atiklarin gömüldügü alanlar, Sizinti ile gelen pissu birikintileri, atiksu havuzlari, Atik Hücreler Malezya'daki en önde gelen test laboratuari tarafindan mesleki bakimdan profesyonel bir sekilde test edilmistir.


 

UltraZyme (yag döküntülerini, yag tutucularini, agir yag ve yag engelleyicileri, kanallari, lagim hatlarini, lagim çukurlarini, dolgu alanlarini, pompalari ve tasima istasyonlarini ve atik göletlerini de kapsayan zirai olarak iliskili uygulamalarin bazilarioda endüstriyel temizleyici olarak kullanilan sivi biçimindeki enzimlerin yüksek derecede konsantre bir karisimi) rakip ürünler karsisinda mevcut sonuçlarla her alanda analiz edildi ve denendi.

Cypher Malezya kirlenen alanlarda testler yapilmasi konusundaki, özellikle tehlikeli kirlenmenin ve agir, kötü kokunun sürekli oldugu alanlarda dünyanin hemen her yerinde kullanilan diger biyolojik temizleme maddeleri ile temizleme islemi yapan Malezya'daki Taman Sri Manja'nin gelistiricisi tarafindan yapilan talepleri olumlu karsilayarak bu konuda test yapilmasini kabul etmistir. UltraZyme süre giden söz konusu bu çözülemeyen, çözülmesi çok zor olan problemli kosullarin çözülmesinde etkinliginin test edilmesi konusunda uzmanlasmistir. UltraZyme kullanilmadan önce söz konusu pis su birikintilerindeki H2S derecelerinin 10 ppm ile 20 ppm arasi olarak okunup belirlenmisti. Söz konusu pis su birikintilerindeki problemi çözmek için UltraZyme kullanildiktan hemen sonra ppm seviyesi hemen 10 ppm'in altina düstü ve simdi ppm dereceleri sadece 5 veya daha az seviyede seyrediyor. Cypher Malezya tarafindan kullanilan bütün laboratuarlarin Amerikan Halk Sagligi Dernegi tarafindan akredite edilmis oldugunun bilinmesi ve kaydedilmesi gereklidir..

 

 


 


 

 

 

  

       
         
 

 
     

« geri

ileri»