"Tüm Ürünler %100 Doğal Çevre Dostu ve Kyoto Protokolüne dahildir."
                               Company profile
 

 
CYPHER LTD. HABERLER
 
<<< Haberler sayfasına geri dön
 

1 Temmuz 2006, EarthZyme, Polatli-Türkiye yakininda insa edilen ve bölge ekonomisini destekleyen tüm degerli mahsullere tek erisim yolu olan 11 Km.lik Çiftlik Yolu’nu stabilize etti.


 

Çevredeki mahsullere, yerel çiftçilere ve civara tek erisim kaynagi olan 11 km.’lik yol iyilestirm insaati 1 Temmuz 2006’da tamamlandi.

Bu EarthZyme yolu su anda bölgedeki tüm çiftçilerin cankurtarani. Çiftçiler önceden tekerlek izleri, çikintilar ve büyük miktarda tehlikeli toz gibi zor kosullardan dolayi yolda gitmekte zorluk yasiyorlardi. Yola EarthZyme uygulandigindan beri yol dayanikli ve düz, çiftçiler ve yakin çevrede oturanlar da eskiden zahmetli olan yolda eski ekipmanlarini ve araçlarini kullanmakta zorluk yasamiyorlar. Asagidaki resimlerde yolun önceki hali ve insaat sirasindaki hali ile sonrasindaki hali görülmektedir, ortaya çikan büyük fark da burada görülebiliyor. Çiftçiler artik asagidaki resimde görüldügü gibi degerli mahsullere ulasmak için emniyetli ve dayanikli bir yola sahipler.

Profesyonel sertifikali bu projenin bir sonucu olarak, Türkiye’de insa edilen bütün yollar devlet tarafindan basarisi ve ekonomik öneminden dolayi Birim fiyatlara dahil edilen EarthZyme spesifikasyonlarini karsilamaktadir.

 

 


EarthZyme uygulanmasından önce


EarthZyme uygulanması sırasında

 

 

 EarthZyme uygulanması sonrasında

       
         
 

 
     

« geri

ileri»