"Tüm Ürünler %100 Doğal Çevre Dostu ve Kyoto Protokolüne dahildir."
                               Company profile
 

 
CYPHER LTD. HABERLER
 
<<< Haberler sayfasına geri dön
 

6 Haziran 2006, UltraZyme, Malezya’nin en büyük Kati Atik Yönetim Sirketi’ni Pahali Yag ve Gres Kirliligi Sorunundan kurtariyor


 

Alam Flora Sdn Bhd, Malezya’nin en büyük kati atik idare sirketlerinden birisidir. Yillardir gres süzgeçleri ve hazneleri yüksek miktarda yag ve gres sorunu ile ugrasmaktadir, bu da atik su irmaklarini kirletmekte ve kötü kokuya neden olmaktadir.

Bu belirtilen sorunlari çözmek için gres süzgeçlerine ve süzüntü toplama çukurlarina UltraZyme uygulandi, uygulamaya katilan herkesin beklentilerinin ötesinde bir sekilde sonuç verdi.

Bir aylik bir süre sonunda, UltraZyme gres süzgecindeki suyun yag ve gres miktarini 96 mg/l’den 7 mg/l’ye düsürdü, bu da %92’lik bir azalma demektir. Gres süzgeci ve süzüntü toplama çukurlarinin daha önce kalin bir tortu ile kapli duvarlari ve kisimlari artik temiz ve lekesiz. Alam Flora Sdn Bhd gres süzgeci, hazneleri ve süzüntü toplama çukurlarinda UltraZyme kullanarak elde ettigi basaridan dolayi UltraZyme’i çöp kamyonlarini temizlemek için de kullanmaya basladilar, ürün kötü kokuyu ve çöp kamyonlarindan çikan sinekleri yok etmede de ise yaradi.

UltraZyme, Alam Flora Sdn Bhd tarafindan taahhüt edilen tüm göstergeleri karsiladi ve diger tüm ülkelerdeki benzer islemlerde ayni faydalari saglamaya devam ediyor, UltraZyme ayni zamanda çevre ile %100 dost ve toksik olmayan bir çözüm.

 

 


Islem öncesi süzüntü toplama çukurlariUltraZyme uygulamasindan iki hafta sonra süzüntü toplama çukurlari .

 

 
         
         
 

 
     

« geri

ileri»