"Tüm Ürünler %100 Doğal Çevre Dostu ve Kyoto Protokolüne dahildir."
                               Company profile
 

 
CYPHER LTD. HABERLER
 
<<< Haberler sayfasına geri dön
 

30 Mayis 2006, Türkiye' de EarthZyme ile basarili bir sekilde insa edilen Çok Pratik Fakat Oldukça Önemli Çok Amaçli Yol.


 

Pek çok ülkede yollar bir çok amaca hizmet etmektedir ve EarthZyme ile yapilan önemli ölçüde sürdürülebilir yol bunun baslica örnegidir. Bu, ülke sakinlerinin yakindaki köylere giderken kullandiklari kirsal bir yoldur. Siddetli iklim kosullarina tabidir. Bu nedenle sert ve dayanikli olmasi gereklidir. Zirai mahsul yakindir. Bu yüzden yakin çevrede yetistirilen tohum ve ürünü korumak için çevre dostu olmalidir. Araziye mayin ve patlayici cihazlar yerlestirilmesine karsi koruyucu bir engelleyicidir.

Türkiye Diyarbakir Valiligi' nin onayi ile Bismil ilçesinde EarthZyme ile yapilan Korukçu Köyü Yolu bu kosullari karsilamis ve zorluklarin hepsini asmistir.

Türkiye Hükümeti tarafindan yaygin olarak köy yolu düzeltimi uygulanmaktadir ve KÖYDES olarak bilinen bir projede EarthZyme 'in kanitlanmis muhtesem sonuçlari görülmüstür. Ülkenin güneydogu bölümünde toprak yollara kolayca mayin yerlestirmek kolay oldugu için pek çok asker ve sivil hayatini kaybetmistir. 30 Mayis 2006' da EarthZyme Bismil Kaymakamligi tarafindan Korukçu Köyü yolunun yapimi ve düzeltilmesi için kullanilmaktadir. Tüm Hükümet görevlileri ve yerel sakinler sonuçtan çok etkilendiler. Mayin tehlikesi yüzünden yol endise yaratmaktaydi. Fakat artik yol EarthZyme ile saglamlastirilmistir ve tehlike ürünün güçlendirici etkisi ile ortadan kaldirilmistir. Yolu kullananlarin yerli çiftçilerin ve askeriyenin beyinlerini rahatlatirken EarthZyme ayrica alanda yol insaat uygulamalari için ekonomik bir alternatif oldugunu da kanitlamis olup tüm Türkiye' de toprak stebilizasyonu için tercih edilen bir ürün haline gelmeye baslamistir.

Asagida yapim öncesi ve sonrasi yol gösterilmistir.

 

 


EarthZyme uygulanması sırasındaEarthZyme uygulanması sonrasında

 

 
         
         
 

 
     

« geri

ileri»