"Tüm Ürünler %100 Doğal Çevre Dostu ve Kyoto Protokolüne dahildir."
                               Company profile
 

 
CYPHER LTD. HABERLER
 
<<< Haberler sayfasına geri dön
 

Temmuz 30,2001 St. Clements Sonuçları


Tarih: 1 Ağustos , 2001

 Gönderilen: Cypher Uluslar arası Ltd.

391 Campbell Street

Winnipeg, Manitoba

R3N 1B6 Kanada

Gönderen: St. Clements Yerel Belediyesi   

Ref: EarthZyme Yol Onarımı.

Bu mektubu size St. Clements yerel belediyesindeki  Nanton yoluna EarthZyme uygulanmasının sonuçlarıyla ilgili son durumu bildirmek için yazıyoruz. Nanton Yolu

, St. Clement belediyesi için çok önemli bir problem idi. “idi”kelimesinin geçmiş zaman belirttiğinin altını çizmek istiyorum.Bu yolun tek çıkışı var ve tüm belediye içinde en yüksek trafik hacmine sahip.. Eskiden sadece yüzeyi çakılla kaplı olan yolda sürekli çukurlar ve girinti çıkıntılı bir yol, dolayısıyla sürekli olarak düzeltme gerektiriyordu. Toz da Nanton yolundaki önemli problemlerden biriydi ve her yıl maliyeti yüksek ve zararlı toz bastırıcı uygulanmasını gerektiriyordu. Yöre sakinlerinden Belediye meclisi üyelerine ve kamu işleri departmanına gelen şikayet telefonlarının da sonu gelmiyordu. Bu Nonton yolunun eski hali. 

Şimdi Nanton yoluna ürününüz EarthZyme’i uyguladıktan sonra tüm probelemlerimiz sona erdi. EarthZyme ürünü  uygulanalı bir aydan fazla oldu ve artık  ne çukur,  çatlak ya da kalkma, girinti çıkıntı , ne toz, ne de kızgın yöre sakinlerinden gelen telefonlar kaldı. Ayrıca eklemeliyimki EarthZyme uygulandıktan sonra  bugüne kadar hayal edilebilecek olası en kötü hava koşullarına  maruz kaldık ama yine de EarthZyme dayandı ve çok iyi performans gösterdi.

 St. Clement Belediyesi kamu işleri formen asistanı ve bu projenin yürütülmesinden sorumlu kişi olarak uygulama kolaylığı, oldukça düşük olan maliyeti ve özellikle de olağanüstü sonucundan çok etkilendim. St. Clement yerel belediyesi olarak hem şimdi hem de gelecekte bir çok yolda EarthZyme uygulamayı planlıyoruz..

 Cypher Uluslararasına ve şu anda belediyemizde daha düşük maliyetli daha çevre dostu  olduğunu kanıtlamış çözümleri EarthZyme’e teşekkür ederiz. Çok büyük bir sorunumuza çözüm yolu sunulmuş olundu ve biz böylece artık birçok diğer sorunu da çözebileceğiz..

Saygılarımla

 Bill Sinclair - Kamu İşleri formen Yardımcısı


« geri

ileri»