"Tüm Ürünler %100 Doğal Çevre Dostu ve Kyoto Protokolüne dahildir."
 
                               Company profile
 

 
CYPHER LTD. HABERLER
 
<<< Haberler sayfasına geri dön
 

25.OCAK. 2006, Cypher'in toz kontrol ürünü olan ‘Dust Stop’ degiskenlik gösteren zorlu kis sartlari altinda test edilmis ve mükemmel sonuçlar vermistir.


 

Dust Stop Kanada’daki Longview kasabasinin islek bir caddesinde degisken sicak ve soguk hava kosullarinda uygulandi. Asagidaki resimlerden de görüldügü üzere evler caddeye çok yakin insa edilmis ve oranin sakinlerinin de sadece elverissiz yasam kosullari degil ayni zamanda sagliga da zararli kosullari temsil eden yolda hareket halindeki araçlarin sebep oldugu yogun toz bulutlari ile sürekli baslari dertteydi. Yilin en soguk ayi olan Ocak’ta iklimsel yükseklik ve alçakliklarda asiri degisimlerin ürün üzerinde etkisi olup olmadigina karar vermek için Dust Stop zorlu kis sartlarinda test edildi çünkü çogu uygulama hem sicak hem de soguk kosullarin hüküm sürdügü yüksek rakimlardadir. Hem ürünün uygulamasi hem de sonuçlari harika bir basari göstermistir. Uygulamasi esnasinda yol hem yagmur hem de kar seklinde donma-çözülme ve yagisa maruz kaldi ve ürün bu zorlu kis sartlarinda bile etkinligini kanitlamistir.
Dust Stop’in meydana getirdigi farki görebilmek için iyilestirilmis ve iyilestirilmemis bölüm olarak bölünen yolda ilerleyen bir araç asagida görülmektedir. Hiç süphesiz Dust Stop açikça bu degisken kosullarda da çok etkilidir ve ürün dünyanin herhangi bir yerinde var olabilecek genis yelpazedeki zorlu sartlarda bile tozu bastirmak için uygundur.
 

 
 

 
 

 

 
         
 

 
     

« geri

ileri»