"Tüm Ürünler %100 Doğal Çevre Dostu ve Kyoto Protokolüne dahildir."
                               Company profile
 

 
CYPHER LTD. HABERLER
 
<<< Haberler sayfasına geri dön
 

28.TEMMUZ. 2005, Yeni Sürücülerin Temel Yolu olacak Kurallara Çok Bagli Sürücü Talimi için Materyal Seçimi olarak Earthzyme tercih edildi.


 

Yun Fu City,GuangDong Eyaleti Polis Departmani gözetimindeki Yung Fu City Sürücü Kursu ve Test Merkezi arazinde yer alan 4 km uzunluga 8 metre genisligindeki yollar Earthzyme ile yapildi. Her bir Earthzyme tabakasi 15 cm kalinligindadir ve en sonunda da Asfalt ile kapli bir yüzey olacaktir. Kullanilan toplam Earthzyme miktari sadece 120 litreydi ve yapim Yun Fu Mimarlik ve Mühendislik Anonim Sirketi tarafindan gerçeklestirildi.
Bu projenin ikinci asamasinda tepelik yollarda sürücü becerilerini gelistirmeye dair aday sürücülerin egitimi için Earthzyme kullanarak araziyle baglantili küçük bir tepeyi çapraz geçen 7 km’lik ek bir yol olacak. Ikinci Asamada anlatilan insaat iki ay içerisinde baslayacak.
Sehir Konseyi Yetkilileri ve Polis Departmani Yönetim Personeli Yun Fu City Sürücü Okulu Projesi kapsaminda yapilan bu önemli yollarin harika sonuçlarindan çok memnun oldular ve ayrica Earthzyme’in uygulama prosedürleri benimsenerek basarilan hizli insa süresinden de çok etkilendiler. .
 

 
 

 
 

 

 
         
 

 
     

« geri

ileri»