"Tüm Ürünler %100 Doğal Çevre Dostu ve Kyoto Protokolüne dahildir."
                               Company profile
 

 
CYPHER LTD. HABERLER
 
<<< Haberler sayfasına geri dön
 

14 Aralık, 2004, Seçkin doğal süt üreticilerinin tercihi. Dust Stop, saf organik süt ve süt ürünleri üretiminde kaliteyi garantileyen toz tutucular arasında öncelikli seçimdir.


 

Aralığın 14 ‘ünde, yılın 300 günü güneşli ve yetiştirme mevsiminin hemen hemen 200 gün kadar olduğu Nevada’daki en büyük mandıralardan birinde gayet başarılı bir toz tutma uygulaması tamamlandı. Bu mandıralar, dev organik işlemler için tümüyle doğal ortamın sağlanması açısından kritik olan toz tutma hususunda Dust Stop’a olan güvenlerini doğrulamışlardır. Çevresel olarak  belgeli bu mandıralar günde hemen hemen yarım milyon pound süt üreten, yaklaşık 10.000 baş sığıra sahiptirler.

Dust Stop’ın  çevresel özellikleri mal sahipleri tarafından sıkı biçimde aranır oldu çünkü aynı zamanda burası tüm Birleşik Devletlerin en büyük organik süt sürülerinden birinin memleketidir. Mandıralar yılda 30.000 tondan fazla saman alır ki bu aynı zamanda resmi olarak organiktir diye belgelenmelidir ve dahası aktif kompostlama programına sahip olmalıdırlar ki bu noktada doğal bir ortamın sağlandığı, geçici toz ve komple çevre kontrolü için %100 sürdürülebilir çözüm olan Dust Stop’ın kullanımı son derece fayda sağlar.  

 
 
Uygulama Öncesi   Uygulama Sırasında 
     

Uygulama Sonrasında


« geri

ileri»