"Tüm Ürünler tamamen Doğal ve Çevre Dostu Olup Kyoto Protokolüne Dahildir ."
                               Company profile
 

 
CYPHER LTD. HABERLER
 
<<< Haberler sayfasına geri dön
 

29 Haziran,2001 Yağmur şevki kırmadı.


 

YAĞMUR, JACKHEAD RESERVE HOUSE  BİNASI GÖSTERİSİNDE,  NE ŞEVKİ KIRDI NE DE KEŞFETME RUHUNU YOK ETTİ

 (JACKHEAD, MB), Winnipeg’in yaklaşık olarak 220km kuzeyindeki bu kuzey Manitoba yerli yerleşim bölgesi, Cypher Uluslararası Ltd.- ürünleri  EarthZyme® ve EarthBlocks®’ı-

( ilk ürün yol yapımında yeni ve işsiz bir üründür, ikincisi de konut yapımında yenilikçi bir metoddur) tanıtımını yaparken inşaat mühendisleri, hükümet gözlemcileri ve firma yetkililerinden oluşan bir grup uzmana ev sahipliği yaptı.. Sağanaklı yağmur gerçek yol yapım demosunun iptal edilmesine neden oldu fakat  stabilize inşaat blokları yapan yeni EarthBlocks® makinesi bir süre çalıştırıldı. EarthBlocks®  piyasadaki en uzun ömürlü, kolay inşa edilen ve en düşük maliyetteki konut yapımını mümkün kılmaktadır. Özel yapımları nedeniyle bu konutlar ısı olarak idealdir ve aşırı uçlardaki hava koşullarında bile performans göstermektedir.

 EarthBlocks®la yapılmış binalar aynı zamanda yangına, böceklere, tornadoya, hortuma,kurşuna karşı dayanıklıdır ve depreme karşı da oldukça dirençlidir. Bölgede elde edilebilen toprağa göre hammadde maliyeti sıfır ya da sıfıra yakındır.Bir EarthBlocks® makinesi, şantiye nerede olursa olsun oraya rahatlıkla taşınabilir- bir saat içinde yerel işçi tamamen eğitilebilir ve bu bina tuğlaları , ev, garaj, ahır, klinik, okul, halk merkezi ya da gerekli diğer binaların yapılmasında hemen kullanılabililerr. St. Clement’s belediyesi 25 Hazirandaki EarthZyme® uygulamasından yeterince ikna olmuş ve mühendislerine belediye sınırları içindeki çeşitli bina uygulamalarında kulanılmasını istemiştir.Önümüzdeki günlerde saha denetimleri ve uzmanlar tarafından verilecek seminerler yapılacaktır.

 Başkan Norm Burns’e göre EarthZyme® ve EarthBlocks® dünyaya Cypher International Ltd. tarafından pazarlanan 21 yüzyılın ürünleridir.” Amerika, HongKong ve Meksika ve Avustralya’dan uzmanlar geldi. Dünyanın her yerinden üst düzey hükümet yetkilileri ve medya bu enzim gücü tanıtımını gözlemlemeye geldi.

 EarthBlocks®’un dünyanın her yerinde insanlığın temel ekonomik ve dayanıklı barınak ihtiyaçlarına cevap veren uygulamaları mevcuttur. EarthZyme®  ilk olarak çok güçlü ve  super-bağlayıcı ve nem geçirmeyen (ki nem yolun erozyona uğraması ya da bozulmasına sebep olan  en temel nedendir) yol ya da yol temeli yapmak için yaratıldı..Yol yapımında kullanılan normal toprak ve kil ile enzimin katalitik  reaksiyonu inanılmaz uzun ömürlü ve klasik yol yapımının beşte biri fiyatına sert  bir yüzey yaratmaktadır. 100% çevre dostu olan bu ürün zaman para ve ekipman tasarrufu da sağlarken kullanımı sırasında toz da yaratmamaktadır.

 Jackhead’deki tanıtımda yerli müdürler, hükümet yetkilileri, mühendisler ve belediye başkanlarına ev sahipliği yapan Cypher Uluslararası Ltd’nin başkanı, Norm Burns“ Bunun gibi tanıtımlar aracılığıyla dünya medyası, hükümetler ve belediyelerin EarthBlocks® ‘ın güvenli, temiz ve ekonomik konutlar sağlama potansiyelinin farkına varmalarını umduklarını ifade etti. Bu şantiyelerdeki değerlendirme ve sonuçlara ilişkin daha başka raporlar da yayınlanacak ve istendiğinde Cypher Uluslar arası Ltd’den elde edilebilecektir.Cypher’in teknik uzmanları bu eğitimlerden ve saha testlerinden hemen sonra aynı prosedürleri uygulamak için Doğu ve Orta Avrupa’ya gittiler. İlk olarak Temmuz’un ilk haftasında Macaristan’da yapılacak uygulamalara ayın sonuna doğru Meksika‘da devam edilcek.  

Jake Marks İletişim A.Ş.


« geri

ileri»