"Tüm Ürünler tamamen Doğal ve Çevre Dostu Olup Kyoto Protokolüne Dahildir ."
                               Company profile
 

 
CYPHER LTD. HABERLER
 
<<< Haberler sayfasına geri dön
 

5 Ocak 2004, Cypher’in yeni Atık Kalitesini İyileştirme Teknolojisi ve Genel Temizlik ve Koku Kontrolü Çözümü’nün ilanı.


 

 

Cypher uluslarası Ltd. yeni organik atık temizleme ürünü UltraZyme’in piyasa takdimini yapmaktan kıvanç duyar. Bu, çok çeşitli uygulanabilirliği olan tescilli özel bir üründür ki, giderek artan birtakım organik atıklar ve kokuların yol açtığı problemlerin çözülmesi için gerekli çeşitli iyileştirme amaçlarına yönelik özel olarak tasarlanmıştır. Tüm Cypher ürünlerini karakterize eden zorunlu temel kaliteye sahip olan UltraZyme, tamamen etkili olmasının yanında, Cypher ürünleri ve teknolojilerinin referans noktası olan Çevre Dostu Politikalar ile %100 bağdaşma sağlar. UltraZyme, doğal biyolojik bozunma işlemini hızlandırıp, sistem içinde kalan herhangi bir organiğin  bozunması için gereken süreyi belirgin bir şekilde azaltacak şekilde çalışır.  

Bozunma hızını arttırmasının ötesinde UltraZyme’in iyileştirme sonucu oluşan madde üzerinde hiçbir etkisi yoktur, şöyle ki çözümün kendisi zaten sadece 28 gün içinde biyolojik olarak çözünür hale gelmektedir. UltraZyme, kullanılması için tasarlandığı birçok uygulamada prestijli bir seviyeye ulaşmıştır. UltraZyme uygulaması herhangi bir organik atığa yapılabilir ve aşağıdaki fakat sadece bunlarla sınırlı kalmayan uygulamaları kapsar:      

Karada ve suda yağ yayılması
Zemin dolguları
Atık havuzları. Gres yağı süzgeçleri ve tutucuları ;
Drenaj ve Kanalizasyon hatları

Süzgeç drenleri  ve Silo hendekleri

Septik tanklar
Atık su
arıtma tesisleri
Et
üretim fabrikaları ve İşleme Tesisleri
Anaerobik ve ihtiyari havuzlar
Pompa ve Asansör İstasyonları
 
Göletler
Havalandırmalı yada havalandırmasız sistemler
Kırma taşlı filtreler
Kirlenmiş toprak
Petrol kuyuları ve maden sahaları
Gübreleme sistemleri


« geri

ileri»