"Tüm Ürünler tamamen Doğal ve Çevre Dostu Olup Kyoto Protokolüne Dahildir ."
                               Company profile
 

 
CYPHER LTD. HABERLER
 
<<< Haberler sayfasına geri dön
 

11 Ekim 2003, EarthZyme uygulayarak eskiden felaket durumda olan yolda yarattıkları büyük gelişme ve uzman teknik ekibinin profesyonelliğini kutlamak için  Kolombiya’dan Cypher’e  gönderilen tebrik mektubu.


 

Belediye Başkanlığı

Garagoa - Boyac À
AMG-649
Garagoa, 11Ekim, 2003.

Gentlemen:
CYPHER Kolombiya LTD.
Sayın:
JOHN B. MILLER
Başkan

Cypher Kolombiya

Bogota D.C.
Ref:  Garagoa Belediyesinde yapılan olağanüstü yol çalışması hakkında
 

Bu mektup Garagoa halkının başı, belediye başkanının, -merkez ve kamu işleri departmanını idare eden Garagoa belediyesine bakan Ignacia Medina Bulvarındaki 240 metrelik alanda enzimler kullanılarak uygulanan  ekolojik EarthZyme ürünü hakkındaki memnuniyetinin bir ifadesidir. Eskiden çok kötü durumda olan yolun düzeltilmesinde ekibinizin bizimle yaptığı profesyonel işbirliğinden çok etkilendik.

Umarız Valle de Tenza halkı, EarthZyme ürünün yüksek kalitesini görmek, güvenimizi ve ürünün dayanıklılığını farketmek için bizi ziyaret eder ve böylece bu belediye başkanları da  bu ürünü kendi belediyelerinde çeşitli kamu projelerinde kullanırlar.

Bizi ziyaret eden ve personelimize bu güzel işin tamamının başarıyla sonuçlanması için eğitim veren tüm Cypher profesyonellerinin içinde özellikle Kolombiya Cypher’in başkanı  Dr. John B. Miller’e,Ruben de Jesus Contreras’a, mühendis Juan Carlos’a, mühendis Leonel Roa’ya, kişisel olarak teşekkürlerimi sunmak isterim.

Samimiyetle,

JOSE HERMES LEGUIZAMON ROA

Belediye Başkanı


« geri

ileri»