"Tüm Ürünler tamamen Doğal ve Çevre Dostu Olup Kyoto Protokolüne Dahildir ."
                               Company profile
 

 
CYPHER LTD. HABERLER
 
<<< Haberler sayfasına geri dön
 

26 Ocak,2001 Dünya Otoriteleri şaşırdı kaldı!


 

DÜNYA OTORİTELERİ SÜPER YOL VE KONUTLAR İÇİN ENZİM TABANLI HIZLI, UCUZ YAPIM TEKNİKLERİYLE BÜYÜLENDİ.

 (WINNIPEG) Dün, 25 Haziran günü,  St. Clements Kırsal belediyesinin (Nanton yolu, Manitoba, Doğu Selkirk hemen dışında)  en pürüzlü ve sorunlu kısmı EarthZyme ile onarıldı ve yağışlı hava ve diğer kötü koşullara rağmen ürünün uygulanması ve sıkıştılırmasından sonra çocuklar neşeli ve kolay bir şekilde  bir şekilde kaykaylarıyla  enilenen kısım üzerinde kaydılar.Yolun EarthZyme ile iyileştirilmesi işinde kendi ekipmanlarını kullanan St. Clement Belediyesi, tanıtımdan ikna olarak mühendislerine bu ürünü kullanmalarını söyledi.Takip eden günlerde saha denetimleri yapılacak ve uzmanlarca seminerler verilecek.

 Cypher International Ltd ayrıca yarından sonraki gün EarthBlocks® üretimiyle ilgili bir tanıtım programı planladı. EarthBlocks® düşük maliyetli, ekolojik konutlar için eşsiz bir  çözüm. Hammadde maliyeti sıfıra yakın olmasına rağmen  bu proses hem yüksek kaliteli , hem de mimari olarak güzel konutların yanı sıra, kaldırım taşından ahıra kadar başka birçok yapıda da kullanılabilir. Tanıtımın Kuzey Manitoba’da, Winnipeg’deki  Jackhead Yerli Yerleşim bölgesinde 28 haziranda yapılması planlanmıştır.

 Başkan Norm Burns’e göre EarthZyme® ve EarthBlocks® dünyaya Cypher Uluslararası  Ltd. tarafından pazarlanan 21 yüzyılın ürünleridir.”Amerika, HongKong ve Meksika ve Avustralya’dan uzmanlar geldi.Dünyanın her yerinden üst düzey hükümet yetkilileri ve medya bu enzim gücü tanıtımını gözlemlemeye geldi.Ayrıca bu iki enzim ürününün çeşitli çiftlik ve tarım ortamındaki faydalarını göstermek için yetkililer tarafınan Kanada’da kendi türündeki en büyük tarım konferansına konuk olarak davet edildik.

 EarthZyme®  ilk olarak çok güçlü ve süper-bağlayıcı ve nem geçirmeyen (ki nem yolun erozyona uğraması ya da bozulmasına sebep olan en temel nedendir) yol ya da yol temeli yapmak için yaratıldı.Yol yapımında kullanılan normal toprak ve kil ile enzimin katalitik  reaksiyonu inanılmaz uzun ömürlü ve klasik yol yapımının beşte biri fiyatına sert  bir yüzey yaratmaktadır.100% çevre dostu olan bu ürün zaman para ve ekipman tasarrufu da sağlarken kullanımı sırasında toz da yaratmamaktadır.”Hükümetler bu ürüne dikkat etmek zorundalar. Altyapıyı yenilediklerinde vergi mükelleflerinin milyarlarca dolarını tasarruf etmiş olacak . ayrıca hangi hükümet bugünlerde parası olmamasına rağmen yenilemek zorunda değil ki?” Bütçeler esnetilebilir ve aynı maliyetle ya da daha düşük maliyetlerle sürekli onarım olmaksızın (ya da çok az onarımla) çok daha fazla yol iyileştirilebilir

 Jake Marks İletişim A.Ş. 


« geri

ileri»