"Tüm Ürünler tamamen Doğal ve Çevre Dostu Olup Kyoto Protokolüne Dahildir ."
                               Company profile
 

 
CYPHER LTD. HABERLER
 
<<< Haberler sayfasına geri dön
 

25 Haziran,2001 Çevresel Altyapı konusundaki Dünya Otoriteleri Manitoba’da bir araya geliyor.


 

Earthzyme® & Earthblocks®  İLE BİRİNCİ ELDEN YENİLİKÇİ YOL VE BİNA YAPIMINI ÖĞRENMEK İÇİN DÜNYANIN ÇEVRE ALTYAPISI KONUSUNDAKİ OTORİTELERİ  KANADA’DA HAZİRAN 25-29, 2001’DE MANİTOBADA TOPLANIYOR.. (WINNIPEG). Manitoba’nın taşra kısımları ve baş şehri, Winnipeg,  inşaat sektöründe enzimlerin kullanılmasının gösterilmesiyle ilgili eğitim almak ve gözlem yapmak için toplanan çevresel altyapıların geliştirilmesi konusundaki en ünlü otoritlere ev sahipliği yaptı.EarthZyme® and EarthBlocks® ürünleri bu organizasyonun odağı oldu. Her iki ürün de  ekonomik ve çevresel olarak doğa dostu yol ve konut inşası tekniklerinde yenilikçi fakat  uluslararası olarak kendini kanıtlamıştır.Başarı olağanüstüydü. 

Haziranın 25’i, St. Clements (Nanton yolu, Doğu Selkirk’in hemen dışı, Manitoba) yerel belediyesinde EarthZyme® ile bakımı yapılmış kısmına tanık oldu.Sonuçlar her yönden o kadar başarılıydı ki aynı belediye daha fazla yolun EarthZyme ile yapılması yolunda sipariş verdi.Takip eden günlerde detaylı yol teftişlerinin yanı sıra uzmanlar tarafından seminerler verilecek. Ayrıca EarthZyme ile yol geliştirme ve düşük maliyetli EarthBlocks® üretimi ile ilgili full program, düşük maliyetli ve ekolojik olarak sağlam konut üretimi ile igili tanıtım 28 Haziran’da Manitoba’daki Jackhead yerli rezervinde yapılacak.

Başkan Norm Burns" a göre  EarthZyme® ve EarthBlocks® dünyaya Cypher International Ltd. tarafından pazarlanan 21 yüzyılın ürünleridir.” Amerika, HongKong ve Meksika ve Avustralya’dan uzmanlar geldi. Dünyanın her yerinden üst düzey hükümet yetkilileri ve medya bu enzim gücü tanıtımını gözlemlemeye geldi.

EarthZyme®  ilk olarak çok güçlü ve  super-bağlayıcı ve nem geçirmeyen (ki nem yolun erozyona uğraması ya da bozulmasına sebep olan  en temel nedendir) yol ya da yol temeli yapmak için yaratıldı..Yol yapımında kullanılan normal toprak ve kil ile enzimin katalitik  reaksiyonu inanılmaz uzun ömürlü ve klasik yol yapımının beşte biri fiyatına sert  bir yüzey yaratmaktadır. 100% çevre dostu olan bu ürün zaman para ve ekipman tasarrufu da sağlarken kullanımı sırasında toz da yaratmamaktadır. Yapım aşamasında trafiği durdurmaya da gerek yoktur çünkü ne kadar çok kullanılırsa o kadar iyi sonuçlar vermektedir. Sık kulanıan ahşap takviyeli  yollarda (Bear Creek Ana Yolu - Okanogan Vadisi, İngiliz Kolombiyası, Kanada) kullanıldığında EarthZyme® ile onarılan kısımde çok ağır yük taşıyan kamyon trafiğine ve dondurucu soğuklarda ve sıcak havalarda bile çukur, girinti çıkıntı ve toza rastlanmadı.

 “Umuyoruz ki dünya medyası aracılığıyla, yol ve altyapı yapımı, yol bakımı ve geliştirilmesine çok fazla para harcayan hüküme ve belediyeler bu inanılmaz prosese dikkat etmeye başlayacaklardır.” diye devam etti Burns. Bu önemli olaya 1000’in üzerinde kalifiye profesyonelin katıldığı tespit edildi.Yerel ilgi de oldukça fazlaydı ve yöre sakinleri ilk defa bu kadar yüksek kaliteli ve tozsuz bir yola sahip olmaktan çok mululuk duydu. 

Jake Marks Communications Inc.

Jake Marks İletişim A.Ş.

 

« geri

ileri»