"Tüm Ürünler %100 Doğal Çevre Dostu ve Kyoto Protokolüne dahildir."
                               Company profile
 

 
CYPHER LTD. HABERLER
 
<<< Haberler sayfasına geri dön
 

02 Ağustos, 2002  Earthzyme uygulanmış olan bir yolun oldukça kötü ve uç koşullarda test edilmesiyle ilgili referans mektubu


 

Bu yazı, şüphe götürmez bir şekilde, EarthZyme uygulamalarıyla eşsiz jeofiziksel değerler ve  maliyet tasarrufunun sağlandığının ispatıdır.

 
 

 

Tarih: 2 Ağustos,2002

Gönderilen: Cypher International Ltd.

391 Campbell Street

Winnipeg, Manitoba

R3N 1B6 Kanada

 Attn: Norm Burns Norm Burns Dikkatine 

Sevgili Norm,

Bu yazıyı sana Nanton yolu ile ilgili son durumu bildirmek için yazıyorum.EarthZyme, çok  kötü koşulların hüküm sürdüğü  geçen bir seneyi aşkın sürede oldukça iyi performans gösterdi ve böylece kış testini de geçmiş oldu.-30 C deki soğuklar ve don bile yolu etkilemedi. Bu ilkbaharda Nanton yolunda çok hafif bir düzeltme yaptık ve yol şu anda mükemmel. “Hafif düzeltme” dediğimde gerçekten “çok hafif” demek istiyorum çünkü bu yol tırnak kadar sert. Bu ürün, yaşadığımız aşırı sıcaklık değişimlerinde ,+30 C’den -30 C’ye kadar, bile kendini ispatlamaktan fazlasını yapmış oldu..

 Ürün maliyet açısından da oldukça iyi.Yol çok az düzeltme gerektirdi -toz kontrolüne gerek kalmadan, başka herhangi bir malzeme de eklenmeden sert ve güçlü bir temel sağladı.EarthZyme hergün kendi maliyetini ödemeye devam ediyor.

 Tekrar teşekkürler Norm, harika bir yolumuz var.

Saygılarımla,

Bill Sinclair

Kamu işeri Formen Asistanı

St. Clements Yerel Belediyesi

 

« geri

ileri»