"Tüm Ürünler tamamen Doğal ve Çevre Dostu Olup Kyoto Protokolüne Dahildir ."
                               Company profile
 

 
CYPHER LTD. HABERLER
 
<<< Haberler sayfasına geri dön
 

23 mayıs, 2002 Alberta, Edmonton’da EarthZyme Yol İnşaatı


 

Bu yüksek profilli  test sahası yapımı, inşaat ve yol yapım endüstrisi, hükümetler ve enstitülerden gelen katılımcılar  kadar kasaba yetkilileri ve bu olayı ayrıntılı olarak yer veren medya mensupları dahil herkesi hayrete düşürdü. Alınan olağanüstü sonuçlar sayesinde  aynı gün başka bir çok yol için sipariş alındı ayrıca bir havalanı uygulaması ve  aynı olayda tanıtımı yapılan EarthBlocks için de (Request submitted)teklif  istendi..

 
   

EarthZyme’in asfalt, çimento, kalsiyum magnezyum kombinasyonları gibi diğer yabancı maddelerle karıştırıldığında çıkan uyumlu kalitenin mükemmel bir kanıtı bu fotoğrafta görülüyor.EarthZyme, eski yol yatağında bulunan tüm bu negatif materyalleri breakdown tahlil  sonuçta yola ideal bir temel sağlayan sertleştirilmiş, geçirimsiz, stabil ve mükemmel bir karışıma dönüştürüyor.Yolun sahipleri daha önce aynı yolda yıllarca başka birçok ürünü deneyip başarısız olduktan sonra en sonunda mükemmel çözümü bulmuş oldular.

   

Bu, EarthZyme’in mutlak sertlik ve sıkı birleştirme özelliklerini gösteren yol tabanından rastgele alınmuş bir numune bloğudur ve Cypher’in EarthZyme’nin yollarda ve diğer altyapı uygulamalarında ne kadar etkili olduğunun profesyonel bir kanıtıdır. Açıkça gösterildiği gibi , EarthZyme ile bakımı yapılmış olan bir yolda toz imkansızdır ve buzlama/çözülme faktörü de ortadan kalkar.

   

Bu muhteşem teknoloji her zaman medyanın dikkatini çekmeyi başardı. Kanada Televizyon Network’ü (CTV) en iyi kamera ekibini  bu EarthZyme yolu inşaatı prosedürünün tamamını görüntülemek için gönderdi.EarthZyme’in şu anda daa iyi hale getirdiği bu yol –ki beşte bir fiyata çıkmakta ve çok az ya da hiç gelecek maliyeti yaratmamaktadır- şimdilerde vergiyi ödeyen ve nihai olarak mevcut hatalı yolların maliyetine katlanmak zorunda kalacak olan halkın oldukça ilgisini çekiyor. Medya, mevcut yolların zayıf yanlarının şimdi  olabileceği mesajını kendisini izleyen halka başarılı bir şekilde iletti.

   
   

« geri

ileri»