"Tüm Ürünler %100 Doğal Çevre Dostu ve Kyoto Protokolüne dahildir."
                               Company profile
 

 
CYPHER LTD. HABERLER
 
<<< Haberler sayfasına geri dön
 

02 Nisan,2002 Globe 2002 Katılımının Sonuçları şimdilerde


 

Cypher Uluslararası Ltd. geçenlerde yapılan dünya sergisinde, Çevresel Altyapı konusunda dünya lideri olarak öne çıkışını konfirme ettiği katılımdan olağanüstü sonuçlar aldı. Globe’dan elde ettiği sonuçlar, Cypher Uluslar arası Ltd’nin tüm şovdaki diğer katılımcılardan üç kat daha fazla ziyaretçi aldığını gösteriyor.Bu uluslararası serginin ve Globe’un en çok izlenen presentasyonunun en dikkati çeken yanı,  Cypher sergisinde büyük bir ekrandan sürekli olarak gösterilen yeni interaktif Cypher CD’si idi ve dünyanın her taafından gelen binlerce profesyonel tarafından izlendi. Cypher Uluslararası Ltd. ve onun altyapı ürünleri ve teknolojileriyle ilgili her gün gazete makaleleri yayınlanandı ve Medya, bu önemli olay boyunca bugüne kadar görülmemiş düzeyde konuya yer verdi.

 Globe 2002 Konfirme eden katılımcılar- dünyanının her yerinden üst düzey yöneticiler ve hükümet yetkilileri. Globe event serileri uluslararsı kapsamı ile ünlüdür. 70’den fazla uluslararası pazardan hem özel sektör hem de kamu sektörünün üst düzey yöneticileri geldi.

 Arjantin* Avustralya*Avusturya* Belçika* Brezilya* Kanada * Karayipler * Şili* Kolombiya * Kostarika * Küba * Çek Cumhuriyeti * Mısır * Ekvator * Finlandiya * Fransa* Almanya * Honduras * Honk Kong, Çin * Macaristan * Hindistan * Endonezya * İran* İsrail* İtalya * Japonya* Kore * Kuveyt* Lübnan * Malezya * Meksika * Fas * Hollanda* Yeni zellanda* Norveç * Pakistan* Çin Halk Cumhuriyeti* Peru * Filipinler * Polonya * Portekiz * Romanya * Rusya Federsayonu * Singapur * Slovekya * İspanya * İsveç* İsviçre *Suriye* Tayvan * Tayland* Trinidad & Tobago Türkiye* Birleşik Arap Emirlikleri * Britanya(Birleşik Krallık)* Amerika Birleşik Devletleri * Uruguay * Venezula * Vietnam

 


« geri

ileri»