"Tüm Ürünler %100 Doğal Çevre Dostu ve Kyoto Protokolüne dahildir."
                               Company profile
 

 

GÜNCEL

 
<<< Güncel sayfasına geri dön
 

12.07.2006 ''Ankara valisi Sn.Kemal Önal, Ankara Il özel Idaresi Genel Sekreteri Sn.Mehmet Çetin, Polatli Kaymakamı Sn. Hüseyin Eker,Köylere Hizmet Götürme Birligi Ankara Il Müdürü Sn. Salih Tekeli, Polatli Özel Idare Müdürü Sn.Dilaver Öztürk Ankara Il Daimi Encümen Üyeleri ve Diger Ilgili Kurulus Temsilcilerinin EARTHZYME Ile Yol Yapimi Çalismalarini Yerinde Incelemeleri ve Bilgilendirilmeleri.

 
 
Ankara valisi Sn.Kemal Önal EARTHZYME Ile Yapilan Örnek Yol Uygulamasi Hakkinda Bilgi Alirken.
 
 
 
 
 
 
Ankara Il özel Idaresi Genel Sekreteri Sn.Mehmet Çetin, Polatli Kaymakamı Sn. Hüseyin Eker,Köylere Hizmet Götürme Birliği Ankara il Müdürü Sn. Salih Tekeli, Polatlı Özel idare Müdürü Sn.Dilaver Öztürk Ankara il Daimi Encümen Üyeleri ve Diğer ilgili Kuruluş Temsilcilerinin EARTHZYME Ile Yol Yapımı Çalışmalarını Yerinde Incelemeleri şirket Yetkililerinden ve Mühendislerimizden  Bilgiler Alırken. 
 

 

 
Türkiye' deki mevcut hükümet tarafindan baslatilan KÖYDEŞ projesi kapsaminda köy yollarinin islah edilmesi, kanalizasyonlarinin ve içme sularinin  yapilmasi bulunmaktadir.Bu projenin agirlikli kismini köy yollarinin yapilmasi olusturmaktadir.

Bu kapsamda Ankara Valiligi ve Il Özel idaresi Genel sekreterligince Ankara Valisi Sn.Kemal Önal ve Genel sekreter Sn. Mehmet Çetin'in talimatlari ile Ankara-Polatli Karaca Ahmet Köyü Çaglayik Çiftliginin 11 Km lik toprak yolu EARTHZYME  Ile yapilarak mükemmel bir yol haline getirilmistir. Bu yol tarim arazilerinin bol oldugu bir bölgede olup üzerinde agir tonajli araçlarin yogunlugu oldukça fazladir. Uygulama tarihinin hasat mevsimine denk gelmesine ragmen yolun uygulama esnasinda trafige hiç kapatilmamasi çiftçiler tarafinda hayretle vede memnuniyetle karsilanmistir. EARTHZYME bu önemli özelligini buradada  ispat etmis ve yerel yöneticilerinde takdirini kazanmistir.

KÖYDEŞ projesi kapsaminda Valiler ve Kaymakamlarla yapilan tüm toplantilarda  köy yollarini mevcut yapim teknigi ile yapmanin çok maliyetli oldugunu buna ragmen kullanim ömürlerinin 1 ila 2 sene gibi bir süre oldugunu söylemektedirler. Dolayisi ile her sene veya iki senede bir bu masraflari yaptiklarini ve bunlarin bosa gittigini  Ekonomik açidan büyük sikinti yaratigini söylemektedirler. Sn. Vali ve diger yerel yöneticilerin uygulama alanini ziyaretlerinde EARTHZYME'nin bu anlamda çok büyük bir tasarufuda beraberinde getirecegi gibi yollarida saglikli ve uzun ömürlü kilacagina kanaat getirmislerdir.

« geri

ileri»