"Tüm Ürünler tamamen Doğal ve Çevre Dostu Olup Kyoto Protokolüne Dahildir ."
                               Company profile
 
SİLAHLI KUVVETLER


 

Tüm dünyadaki silahlı kuvvetlerin çevreyle dost bir toz giderici için büyük talepleri vardır. Görüş mesafesi, tatbikat ve eğitim sırasında olduğu gibi düşman saldırısı sırasında da aşırı derecede önemlidir. Çok büyük miktarda toz, günümüzde kullanılan çok çeşitli askeri teçhizat tarafından havaya kaldırılmaktadır. Askerlerin çarpışma ve eğitim ve yüksek teknolojili pahalı donanımları kullanımdayken acil durum yardım çabaları sırasında neler olup bittiğini görebilmeleri aşırı derecede önem taşımaktadır. Görüş mesafesi meselesi, zaferle yenilgi arasındaki fark olabilir.  İnce toz bulutları, görüş mesafesini azaltacaktır ve çok defa zarar verici bir etken olabilir.

Dust Stop’un kullanılması dünyadaki silahlı kuvvetleri çok büyük paralardan kurtarabilir. Havada asılı olan PM 2.5 ve PM 10 biçimindeki toz partikülleri, parçalara ağır zararlar verecek ve bazı donanımları kullanılmaz hale getirecek şekilde teçhizat, araçlar ve makinelerin hareketli parçalarının içine girebilir. Bu PM 2.5 ve PM 10 partiküller, nüfuz etmelerini engelleyecek şekilde teçhizat yapmanın zor olduğu küçüklüktedir. Bu zarar, çatışma, araçları yükleme ve boşaltma, eğitim çalışmaları ve silahlı kuvvetlerin gerçekleştirdiği herhangi bir operasyon sırasında olabilir. Askeri terimlerde, bağımlılık her zaman kritik bir meseledir. Tozun bastırılması, askeri personel için ayrıca çok önemlidir. Çok sayıda solunum hastalığı, toz solumayla bağlantılıdır, hastalıklar askerler veya askeri personelin görevlerini uygun şekilde yapmalarını imkansız hale getirir.

Silahlı kuvvetler topluluğu içerisinde toz gidericiler için geniş bir kullanım alanı mevcuttur. Tümü yalnızca işin doğru yapılmasını sağlayacak operatörün görüşüne bağlıdır. Bazı kullanımlar, uçak konma ve kalkma pistlerini, helikopter pistlerini, füze kalkış rampalarını, test alanlarını, eğitimin yapıldığı zeminleri, her tür yolu ve daha bir çoğunu içine almaktadır. Tozun başarılı bir şekilde kontrol edilebildiği bu alanlarda askerler, yakın çevrelerinde daha temiz bir görüş mesafesi elde ederken görevlerini daha etkin bir şekilde gerçekleştirebilir. EarthZyme, tozdan arınmış bir çevre sağlamakla birlikte çoğu silahlı kuvvetler donanımı için kalıcı, sert ve maliyet bakımından faydalı bir zemin sağlamak için ayrıca seçilebilir. Genel olarak her iki ürün de askerlerin görevlerini yapabilmeleri için daha güvenli ve temiz bir çevre sağlamaktadır. Dust Stop and EarthZyme, diğer önemli ve çeşitli kullanımları sonsuz olmakla birlikte, çok sayıda askeri operasyon için ve faydaları nedeniyle mükemmel uyumlu ürünlerdir.