"Tüm Ürünler tamamen Doğal ve Çevre Dostu Olup Kyoto Protokolüne Dahildir ."
                               Company profile
 
İNSAN SAĞLIĞI


 

Dünyanın her tarafında insan nüfusu şimdiye kadar görülmemiş bir hızda arttığından insan sağlığı günümüzde büyüyen bir kaygı olmaktadır. Aşırı sağlık hizmetleri ve ürün talebi getiren bu nüfus patlamasından dolayı bazı şeylerin sınırlı tedarik imkanı olmaktadır.  Sağlık hizmeti ve tedarik endüstrisindeki eşi görülmemiş fazla yükü azaltabilecek herhangi bir ürün için büyük bir talep olması gerçeği bu yüzdendir. Dust Stop, tüm dünyanın her yerindeki fertler ve topluluklar üzerine aşırı sağlık yükü getiren ciddi çevre problemlerini engelleyen mükemmel sürdürülebilir bir çözümdür. Ne yazık ki sağlık sistemlerinin üzerindeki bu aşırı yük halihazırda genel oranlara ulaşmıştır ve korkutucu bir hızda artmaktadır.

Toz kirliliğinin insan sağlığı üzerindeki etkileri özellikle insanlar tarafından dünya çapında hissedilen negatif sağlık etkilerine eklenen geçerli toz giderici ürünlerin kullanılmasıyla üslü oranda artış göstermektedir.  İnsanları etkileyen toz kirliliğinin kaynakları, yollar, uçuş pistleri, stok alanları, mal taşımacılığı, erozyon alanları, yürüyüş yolları, tarımsal alanlar, su kanalları, hipodrom alanları, oyun alanları, dinlenme yerleri ve çok sayıda yoğun şekilde kullanılan her tür yüzeylerdir. Bunlar, insanların zararlı asılı partikül sorunundan kaçınamayacakları meskun mahallerdeki veya çevresindeki tüm kaynaklardır. Bu zararlı toz kirliliğiyle temas eden insanlarda, bronşit, astım, çeşitli alerjiler, kanser ve ciğer rahatsızlıkları gibi solunum hastalıkları gelişmektedir. Zehirli toz ayrıca insanların görmelerini değiştirmekte bazen insanların görme duyularında kalıcı etkiler yapmaktadır. Toz, bir çok insanın soluduklarının bile farkında olmadıkları çok küçük PM 2,5 ve PM 10 olarak bilinen çok ince görünmeyen partiküller biçiminde gelmektedir. Dust Stop’un uygun şekilde kullanılması veya EarthZyme’in kalıcı olarak uygulanmasıyla bu durumların bir çoğu engellenebilir.

İnsanlar bu toz partikülleriyle doğrudan temas etmeseler bile çok sayıda zararlı sağlık durumundan yine de etkilenirler. Toz kirliliğine dahil olan asılı partikül sorunu, toprak ve suya yönlenmek şeklinde bir sona ulaşır. Bu, zehirli partiküllerin izlerinin tüm dünyanın tedariğini sağlayan içme suyuna yöneldiği anlamına gelmektedir. Bu zehirlerin izleri, kirli toprakta yetişen meyvelerde, sebzelerde ve tahıllarda da bulunacaktır.  Hayvanlar da kirli gıdalar tükettiklerinden zehirli kimyasallar yediğimiz ette de bulunabilir. Bu zehirlerden bazılarına maruz kalınması, kanser ve halihazırda yaşadığımız dünyayı rahatsız eden diğer çok ciddi hastalıkla ilişkilidir.

Dust Stop’un kullanılması, daha temiz hava, su ve toprakla daha doğal yaşam çevresi sağlanmasına yardım ederek bu problemleri ortadan kaldırabilir. Dust Stop, insanlarla temas ettiğinde kesinlikle negatif sağlık etkisi olmayan %100 organik madde kaynaklıdır. Diğer toz giderici ürünler, dünya çapında nüfuslar üzerinde çeşitli zararlı sağlık etkileriyle bağlantılı zehirli kimyasallar içermektedir ve kontrol etmeye çalıştıkları tozdan daha fazla insan sağlığı için zararlıdırlar. Zehirli toz gidericilerin önceden ve şimdiki kullanımlarıyla problem kontrol dışına çıkmış  görülmektedir. Bununla birlikte, Dust Stop’la tanışılması sayesinde kullanımı global ölçekte herkese faydalı olan mükemmel bir ürün mevcuttur. Sağlık memurları ve dünya çapında saygın bilim adamları, bu hızlı şekilde artan problemlere kanıtlanmış pratik bir çözüm olarak  Dust Stop ve EarthZyme’in gelişinin habercisi olmuşlardır ve şimdi bu tehlikeli konuda acil yardım talebinde bulunulan bu ürünlere destek verdikleri yollar ve diğer alt yapı yöneticilerinin çok daha fazla ihtiyaç duyulan eğitimleri konusunda cesaret vermektedirler.